Renginių nėra.
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas

2020 metų pabaigoje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas ėmėsi įgyvendinti projektą  „Verslumo skatinimas, teikiant konsultacijas ir mentorystės paslaugas“, Nr. 08.61-ESFA-T-927-01-0473. Projektas vykdomas iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 priemonę „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

Jonavoje kuriasi mažai smulkaus ir vidutinio verslo įmonių, čia mažos užsienio investicijos, nėra stambių privačių investicijų, todėl siekiant pokyčių labai svarbu ugdyti bei skatinti žmonių verslumą. Projekto metu renginių bei inidvidualių konsultacijų pagalba, pasitelkiant mentorius bus siekiama padėti projekto dalyviams atrasti savo stipriąsias puses, įgauti pasitikėjimo savo jėgomis,  kelti jų kompetenciją ir padėti įsitvirtinti darbo rinkoje ar pradėti nuosavą verslą.

Bendra projekto suma 65693,76 eurų. Prie šio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įgyvendinamo projekto prisidėjo ir Jonavos rajono savivaldybė, skyrusi tam 4927,03 eurų.

Dvejus metus, iki 2022 metų gruodžio mėnesio, truksiantis projektas suteiks galimybes darbingiems Jonavos gyventojams pasirinkti tinkamiausią jų veiklai verslo organizavimo formą, sužinoti apie mokesčius, galimus finansavimo šaltinius, įgyti verslumo bei IT programavimo žinių. Jonaviečiai, norintys pradėti vykdyti ar plėsti verslą, gaus visokeriopą paramą savo kelio pradžioje.

Projekto veiklos: nuo konsultacijų iki renginių

Jonaviečiai jau dabar gali gauti individualias konsultacijas. Tereikia iš anksto užsiregistruoti ir Jums priimtiniausiu būdu – nuotoliniu ryšiu ar „gyvos“ konsultacijos metu galėsite konsultuotis aktualiomis temomis. Projekto koordinatorius-konsultantas konsultuoja verslo steigimo ir plėtojimo klausimais: verslo steigimas, veiklos formos pasirinkimas, verslo plėtra, verslo valdymas, finansinių šaltinių paieška, klientų paieška, tiekėjų paieška, buhalterija, teisiniai ir ekonominiai aspektai, darbo kodekso ir mokesčių klausimai, kitos pradedančiam verslininkui svarbios temos.

Pandemija kiek pristabdė projekto veiklą, tačiau kai tik bus galima organizuoti renginius, vyks renginiai verslumo ir IT programavimo tematika. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuos IT programavimo renginius-mokymus. IT programavimo „Mini“ programa bus skirta bendrųjų gebėjimų ir bendrųjų kompetencijų PHP programavimo pagrindams įgyti. IT programavimo „Medium“ programa bus skirta susipažinti ir įgyti įgūdžius su programavimo kalba PHP ir juos pritaikyti atviro kodo platformoje WordPress, kuri leidžia kurti įvairaus poreikio internetinius tinklalapius, reprezentacines svetaines, nedidele el. parduotuves. Na, o trečioji IT programavimo „Maxi“ programa bus skirta susipažinti ir įgyti įgūdžius su programavimo platformomis: Magento   e-komercijos platformą, Magento individualių poreikio adaptavimas el. parduotuvėse ir susipažinimas Symfony karkasu, kuris leidžia kurti individualaus poreikio sistemas ir funkcijas. Kiekvienas mokymų dalyvis galės laisvai rinktis kiek mokymo lygių mokytis.

Taip pat vyks net 5 renginiai verslumo tematika, planuojama 2 renginius suorganizuoti dar šiais metais. Renginių metu projekto konsultantai bei moderatoriai bendraus su projekto dalyviais, konsultuodami jų verslo arba užsiėmimo idėjas, padėdami rasti jiems verslo ar darbo paieškos galimybes.

Paslaugos jonaviečiams teikiamos nauju adresu

Norime pasidžiaugti, kad projekto veiklų vykdymas, Europos sąjungos struktūrinių fondų bei Jonavos rajono savivaldybės pagalba,  padėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams paslaugas jonaviečiams suteikti kokybiškiau – turime galimybę konsultuoti, teikti paslaugas net ir pandemijos metu, tam pritaikytose patalpose .

Nuo šiol Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialą  rasite Verslo centre, Klaipėdos g. 15, Jonavoje (įėjimas iš gatvės pusės).

Tad jonaviečius, kurie svajoja apie verslo kūrimą ar nori įsitvirtinti darbo rinkoje, lavinti turimus įgūdžius ir įgyti naujų – kviečiame aktyviai dalyvauti projekte.

Apie organizuojamus renginius bei mokymus pranešime, tad sekite naujienas rūmų interneto svetainėje www.chamber.lt bei Facebook ir LinkedIn paskyrose. Individualioms konsultacijoms galite registruotis  telefonu +370 679 74343, arba užsukite į Klaipėdos g.15, Jonava.

Sprendimas
Visos teisės saugomos. Jonavos VVG. 2010