Renginių nėra.
Asociacija „Venecijos bendruomenė“

 

Asociacija „Venecijos bendruomenė“ įvykdė vietos projektą „Kurk ateitį, pažinęs save ir aplinką“ Nr. JONA-LEADER-6B-J-1-4-2018
Projektas buvo vykdomas pagal „Jonavos rajono savivaldybės vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos priemonę „Jaunimo įtraukimas į vietos bendruomenės organizavimą Nr. LEADER-19.2-SAVA-9“.
Projekto tikslas – jaunimo įtraukimas į bendruomeninę veiklą, mažinant socialinę atskirtį ir suteikiant galimybę atrasti naujas veiklos sritis. Projekto metu jauni žmonės dvi dienas turėjo galimybę plėtoti savo kompetencijas ir įgyti naujų įgūdžių  dar neatrastoje ir nepažintoje erdvėje – gamtoje. Jiems buvo organizuotas žygis, kurio metu, vedini specialistų, jie mokėsi išgyventi gamtoje, suteikti pirmąją pagalbą, statyti palapinę ir įžiebti ugnį. Taip pat buvo mokyti fizinio pasirengimo, patriotiškumo. Patyriminės veiklos metu susipažino kaip iš surinktų vietoje augančių augalų pasigaminti eterinių aliejų, išklausė apie tai paskaitą. Projekto metu buvo organizuoti įvairūs užsiėmimai ir grupiniai žaidimai, skatinantys bendruomeniškumą, draugiškumą ir atsakomybę.


Sprendimas
Visos teisės saugomos. Jonavos VVG. 2010